Наша Автошкола пропонує послуги з якісної підготовки водіїв транспортних засобів за категорією «В»*

 

* Автомобілі, дозволена максимальна маса яких не перевищує 3500 кілограмів (7700 фунтів), а кількість сидячих місць, крім сидіння водія, - восьми, состав транспортних засобів з тягачем категорії В та причепом, повна маса якого не перевищує 750 кілограмів.

Така підготовка передбачає:

Прозорі ціни

Вартість навчання, вказана на сайті чи озвучена вам менеджером в телефонній розмові, не збільшується за рахунок додаткових платежів чи уроків. Ми відразу показуємо ВСЮ суму, яку потрібно заплатити за ВЕСЬ курс навчання, щоб ви могли планувати витрати із сімейного бюджету.

(Більше вказаного ви можете платити в тому випадку, якщо самі бажаєте взяти більше уроків водіння, ніж передбачено програмою підготовки водіїв.)

Якісне навчання

Ми проводимо повноцінну підготовку водіїв категоріїстоп корупції «В» — із усіма необхідними теоретичними знаннями та практичними навичками. І навчаємо не тільки тому, що необхідно для складання іспиту, але й поведінці у різних ситуаціях на дорозі.

Тим, хто готовий вчитись, ми даємо життєво важливі знання. Якщо ж ви хочете обійти цей етап і просто “отримати права”, в цьому ми не допоможемо.

Відповідальне ставлення до роботи

sertifikatlittelМи працюємо офіційно, маючи усі необхідні дозвільні документи. Крім того, в нашій автошколі працюють лише ті, кому небайдужий рівень підготовки наших випускників. Тому кожний з нас робить свій внесок в те, щоб в нашому місті (і не тільки в ньому) все більше водіїв їздили безпечно і культурно.

 

Щоб якомога швидше стати таким водієм, забронюйте місце в найближчій навчальній групі автошколи !